Studenti

Nabízíme studentům naše výpočtové programy ZDARMA.

Aktivace studentských licencí

Pro získání studentských licencí je nutná registrace do programu DEKPARTNER STUDENT na www.dekpartner.cz. Prvním krokem je tedy registrace na tomto webu. Registrací získáte přihlašovací jméno a heslo do programu DEKPARTNER STUDENT.


Druhým krokem je zřízení studentského účtu na webu www.stavebni-fyzika.cz. Ten lze zřídit velice snadno. Již není potřeba provádět registraci nového uživatele, stačí kliknout na přihlášení a zvolit volbu DEKPARTNER a použít přihlašovací jméno a heslo DEKPARTNER STUDENT. Studentský účet na webu www.stavebni-fyzika.cz se Vám tímto automaticky zřídí. Stejným způsobem se pak k tomuto účtu přihlašujete. Po prvním přihlášení se Vám automaticky nastaví licence programu TEPELNÁ TECHNIKA 1D. V případě, že chcete používat i jiné programy, je o to nutné požádat prostřednictvím objednávkového formuláře v ceníku. Do 3 dnů Vám pak bude studentská licence aktivována. Student může být také vyzván k zaslání potvrzení o studiu.

Studentská vs. komerční licence

Program za studentskou cenu není funkčně nijak omezen, jen výstupy obsahují vodotisk s informací, že je jedná o výstup ze studentské verze programu a není možné jej používat pro komerční účely. 
Moderní webové aplikace

Know-how

Služby